VIDIECKE PANSTVO na predaj Čečejovce-Seleška, okr.Košice okolie

predaj, Rodinná vila, Čečejovce, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 74
  • Ihneď voľný
  • Luxusné
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Mesto/obec: Čečejovce
Druh nehnuteľnosti: Rodinná vila
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 565 m2
Plocha pozemku: 4314 m2
Balkón/Loggia: []
id: 74

Cena: 489.000


Daniela Klemová

Maklér

Daniela Klemová

+421 918 821 983

klemova@dakreality.sk

Popis nehnuteľnosti:

Krásne prostredie, tichá lokalita ,vynikajúce miesto pre ľudí ktorý majú radi súkromie a pokoj sú na vidieku a predsa neďaleko od okolitých obcí , / Čečejovce, Moldava/ to všetko ponúka obec Seleška cca 25 km od Košíc.

Práve v tejto obci Vám ponúkame na predaj Vidiecke sídlo, ktoré je súčasťou pozemku s rozlohou 4 314 m2. Samotný dom má rozlohu 565 m2, samostatne stojaca garáž pre 4 autá – 93 m2 ,plocha terasy- 43 m2.

Dom je riešený ako samostatne stojaci objekt čiastočne podpivničený s jedným nadzemným podlažím a obytným podkrovím. Má 9 priestranných miestností ,jedáleň, kuchyňu,4 kúpeľne a to všetko ponúka štedrý priestor aj pre náročného klienta. Objekt svojím veľkorysým priestorom má dispozíciu ako malý penzión ale aj dvojgeneračné bývanie.

Rozsiahla prestavba domu bola ukončená r. 2012, čomu zodpovedá nadčasové prevedenie schodíšť, väčšiny podláh aj exteriérovej časti. Nie je tu potrebná rozsiahla rekonštrukcia.

Okolie tvorí udržiavaná záhrada s jazierkom , brezovým hájikom ,záhradný domček ktorý slúži na odkladanie náradia a ešte omnoho viac.

Dom je napojený na rozvod studenej vody z vlastnej studne, elektrický zásobníkový ohrievač vody kanalizácia je zaústená do vlastnej ČOV, elektrika ,plyn.

V kúpnej cene je zahrnutá provízia pre RK, právny servis, vypracovanie kúpnej zmluvy, návrhu na vklad a podanie na kataster.
Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte. Daniela Klemová , 0918 821 983

Cena: 489 000 ,-€

Kontaktný formulár:

Mapa nehnuteľnosti: