Mária Durkáčová, Košický Klečenov
24/02/2019

Chceme sa veľmi pekne poďakovať p. Daniele Klemovej, konateľke firmy DAKREALITY s.r.o za to, že nám predala nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v Košickom Klečenove. Je to milá, ústretová pani, ktorá pomôže aj Vám s predajom ,či kúpou nehnuteľnosti, určite nebudete sklamaný. Váš sen sa stane vďaka p. Klemovej skutočnosťou .

Ďakujeme rod. Ďurkáčová


Martina Zimmermannova Juhasová, Vyšná Kamenica
04/01/2019

Realitnú spoločnosť Dakreality, s.r.o., vrelo odporúčam. Veľmi milá, ochotná, p. Klemová s profesionálnym prístupom nám pomohla s rýchlym predajom nehnuteľnosti. Vždy nás vopred informovala o obhliadka. Spokojnosť na 100 percent. Patrí jej veľké ďakujem.


Lucia Skladaná , Košice Šaca
20/12/2018

Realitku určite odporúčame. Veľmi milá a príjemná pani realiťačka. Ochotná a ústretová.


Lucia Kupcová , Košice
30/08/2018

Odporúčam všetkým super realitka odborný prístup. Maximálna spokojnosť. Nieje absolútne čo vytknúť...


Rodina Prochyrová Kechnec
09/07/2018

Chceme sa veľmi pekne poďakovať p. Klemovej Daniele - DAK REALITY, Košice - ktorá nám sprostredkovala predaj našej nehnuteľnosti v obci Kechnec. Vďaka jej profesionálnemu a ľudskému prístupu prebehol predmetný predaj nášho rodinného domu k plnej našej spokojnosti a sme presvedčení, že aj k spokojnosti kupujúcich z Košíc. Príslušné obhliadky nám stále vopred včas nahlásila, bola vždy pohotová, milá a dôkladne pripravená. Môžeme len a len vrele odporúčať DAK REALITY , Košice, a pani Klemovú Danielu potencionálnym budúcim záujemcom o predaj či kúpu nehnuteľnosti. Ďakuje rodina Prochyrová


Jolana Vojtkova, Košický Klečenov
28/06/2018

DAKreality v Košiciach je najlepšia realitka.p,Daniela Klemová pracuje na vysokej profesionálnej úrovni.Predaj R.D.prebehol úspešne bez problémov.Pocas celého priebehu predaja domu bola ochotná zodpovedať na naše požiadavky.Kupno predajná zmluva bola spisania v advokátskej kancelárii na vysokej úrovni a boli sme veľmi spokojní.Tuto realitnú kanceláriu by mal každý osloviť ktorý chce predať alebo kúpiť nehnuteľnosť.Zaroven ďakujem za úspešný predaj.


Lubomir Ignac

Lubomir Ignac
10/04/2018

Týmto by som chcel poďakovať realitnej kancelárii DAKREALITY,s.r.o. za promptné a profesionálne odvedenú prácu pri predaji mojej nehnuteľnosti a odporučil by som ju všetkým mojim známym.

Ešte raz Veľké ďakujem, kiež by všetky Realitky boli také.


Iveta Peky Luczyová

Iveta Peky Luczyová
23/03/2018

Ďakujem p. Danke Klemovej za spoluprácu pri predaji môjho bytu na Bukureštskej ul...spokojnosť maximálna...môžem len odporúčať. Držím palce.


Iryna Hileta, Košice

Iryna Hileta, Košice
14/02/2018

Spokojnosť na 5***** p.Klemova profesionálne jednanie a vybavovanie.

Ďakujem.


Michal Hudáček , Košice
22/01/2018

Ďakujem Dak reality za bezproblémový rýchly a profesionálny prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti vrelo odporúčam !!


Erik Matej, Košice

Erik Matej, Košice
03/01/2018

ĎAKUJEM za skvelú prácu spoľahlivosť odbornosť a profesionalitu hlavne pani Klemovej .Keď zase budem niečo potrebovať URČITE viem komu sa mám ozvať - VEEĽMI ODPORUČAM KAŽDEMU.


Erika Garberova Kiralova

Erika Garberova Kiralova
09/12/2017

Touto cestou sa chceme poďakovať p.Klemovej, pri splnení nášho sna o novom bývaní. Predala nám byt na Meteorovej ul. Jej profesionálny prístup a hlavne ľudskosť zabezpečilo perfektný predaj nášho bytu. Obhliadky nám stále vopred nahlásila. Bola vždy pohotová, milá a hlavne pripravená. Vo všetkom nám vedela poradiť a dotiahla veci do konca. Môžeme len a len odporúčať Dak reality a p.Klemovú...je to milá osôbka s dobrým srdiečkom.


Horňák Zoltán PharmDR, Košice
18/10/2017

Ďakujem pani Klemovej za profesionálne služby pri predaji mojej nehnuteľnosti vo Vyšných Hágoch. Odporúčam ju pre jej ústretovosť, bezproblémový priebeh celého predaja, najmä zabezpečenie právnej a notárskej agendy. Ďakujem a odporúčam.


Jolana Špinerová, Košice
10/10/2017

Vážená pani Kaňuchová.Ďakujem Vám za profesionálny a ľudský prístup pri predaji môjho bytu na Čiernomorskej ul. v Košiciach. Ďakujem za Vašu ústretovosť a trpezlivosť pri vzájomnej komunikácii,za vyčerpávajúce informácie na moje otázky a dotazy.Kiežby každý pristupoval ku svojej práci tak zodpovedne ako Vy. Určite Vás odporúčam každému ,kto chce riešiť kúpu, alebo predaj nehnuteľnosti.Prajem Vám v ďalšej práci veľa úspechov a veľa tak spokojných klientov ako som bola ja.


Erika Kočišová, Košice

Erika Kočišová, Košice
06/10/2017

Spolupráca s p. Kaňuchovou bola bezproblémová. Každú obhliadku môjho bytu na Užhorodskej ul.dohodla vždy s predstihom a bola ochotná poradiť a vysvetliť to, čomu sme nerozumeli. Je veľmi ústretová, komunikatívna a veľmi spoľahlivá. Pre jej profesionálny prístup sme nemali žiaden problém pri prepise a prevode nehnuteľnosti. Predaj bytu zvládla vo veľmi krátkom čase . Spoluprácu s p. Kaňuchovou môžeme len odporúčať. Maximálna spokojnosť. Ďakujeme.

Erika Kočišová, Košice


Renata Pataki Adamcová ,Veľká Ida
03/08/2017

Je to najlepšia a najserioznejšia realitna kancelária akú poznám a majiteľka spoločnosti je neskutočne milá, ústretová a profesionálna!!!Ďakujem za bezpróblemový predaj záhrady vo Veľkej Ide .


Jozef & Zuzana, Krivjansky

Jozef & Zuzana, Krivjansky
20/07/2017

Touto cestou sa chceme poďakovať realitnej kancelárii DAK REALITY a konkrétne p.Kaňuchovej ktorá nám pomohla v priebehu pol roka predať, kúpiť a dať do podnájmu nehnuteľnosti. P. Kaňuchovej ďakujeme za jej ochotu, flexibilitu, ústretovosť a profesionálny prístup a to od prvého kontaktu až po finálne podpisy zmlúv. Nakoľko žijeme v zahraničí tak cely priebeh kúpy, predaja a podnájmu mala pevne v rukách p.Kaňuchová a komunikácia s ňou bola na profesionálnej úrovni. Všetkým odporúčam využitie služieb tejto realitnej kancelárii a srdečne ďakujeme p. Kaňuchovej za jej čas a pomoc pri realizácii predaja, kúpy a podnájmu našich nehnuteľnosti.


Alexander Kocsis, Vyšná Myšľa

Alexander Kocsis, Vyšná Myšľa
13/06/2017

Touto cestou chcem veľmi pekne poďakovať pani Daniele Kaňuchovej - realitnej maklérke a zároveň konateľke v spoločnosti DAKREALITY, s.r.o. za perfekcionizmus v práci ktorú vykonáva....úspešný predaj domu vo Vyšnej Myšli , promtný prístup a diplomaciu.Nemal som žiadne starosti.....čistá práca a spokojnosť po všetkých stránkach. Ďakujem.


Vladimír a Renáta Hribľan, Anglicko

Vladimír a Renáta Hribľan, Anglicko
31/05/2017

Keďže žijeme v Anglicku a chceli sme predať náš dom v Slovenskej Kajni , rozhodli sme sa osloviť p. Kaňuchovú. Celý predaj nášho domu sme zverili do jej rúk, čo vôbec neľutujem. Keď som videl a zažil ,čo všetko obnáša predaj domu na Slovensku, tak klobúk dole pred touto maklérkou. Za jej profesionálny prístup, maximálnu ochotu a perfektne prevedenú prácu jej z celého srdca ďakujem.


Katka Tiritová, Juskova Voľa

Katka Tiritová, Juskova Voľa
14/04/2017

S prácou p. Kaňuchovej od ktorej sme kupovali dom v Slovenskej Kajni sme maximálne spokojní. Hlavne vy, mladí, ktorí sa chcete odbremeniť od všetkých tých papierovačiek a behačiek, ,,ona" je pre Vás tá pravá. Vybaví, všetko, čo je potrebné. Zanietenosť pre prácu, ktorú vykonáva nás nadchla. Môžeme ju len odporučiť. Len tak ďalej p. Kaňuchová, držíme Vám palce pri ďalších aktivitách.


Dagmar Nováková, Košice
31/03/2017

Ďakujem pani Danke Kaňuchovej - konateľke realitnej kancelárie DAK REALITY za bezproblémový, zodpovedný a ústretový prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti - chaty na Domaši, časť Nová Kelča. Vrele odporúčam túto realitku každému, kto chce predať, kúpiť, alebo prenajať, pretože k tejto práci pristupuje zodpovedne.


Barbora Benediková, Košice -Myslava
20/03/2017

Maximálna spokojnosť s realitnou kanceláriou. Pani Kaňuchová má profesionálny prístup, flexibilná, promtná. Všetko pri kúpe nehnuteľnosti – bytu na Húskovej ul. prebehlo bez akýchkoľvek problémov. Ďakujeme.


Ivona Budišová , Nesvady

Ivona Budišová , Nesvady
11/02/2017

Týmto by som chcela vyjadriť veľkú spokojnosť s p. Kaňuchovou Odporúčanie som dostala od známej, ktorá bola tiež spokojná.. Požiadala som o pomoc pri predaji bytu mojej mamky na Petzvalovej ul., ktorý sme potrebovali akútne predať kvôli sťahovaniu .Pred ňou kontaktované realitné kancelárie nekonali dostatočne rýchlo, nekomunikovali podľa mojich predstáv a s ich prístupom som nebola spokojná. Pani Kaňuchová konala ako skutočný profesionál, prišla, odfotila byt, dohodli sme všetky podmienky, dokonca mi vysvetlila presný postup, čo sa bude diať keď sa nájde záujemca. Po celý čas sme boli v kontakte a skutočne, za veľmi krátky čas byt predala a tým mi padol kameň zo srdca a mamka sa mohla odsťahovať. Pani Kaňuchovú môžem len a len odporúčať nie len ako profesionála, ale aj ako človeka s veľkým srdcom a určite v prípade ďalšieho predaja sa na ňu obrátim.


Zuzana Zgaborová, Sečovce
01/12/2016

Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup.


Katarína Molnárová, Vyšný Čaj

Katarína Molnárová, Vyšný Čaj
29/11/2016

Týmto by som chcela poďakovať realitnej kancelárii DAKREALITY s.r.o. a maklérke Ingrid Filčákovej, ktorá sa podieľala pri predaji môjho bytu na Havanskej ul. Ďakujem jej za precízne odvedenú prácu, výbornú komunikáciu a kompletný Fullservis.


Manželia Sallároví, Rozhanovce
15/11/2016

Ďakujeme za pomoc pri predaji nášho domu v Rozhanovciach. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že s nami jedná profesionál a človek, ktorý túto prácu robí rád. Po celý čas predaja sme boli v kontakte, o každej obhliadke ste nás včas informovala a dom nám predala ani nie za mesiac .Veľmi si ceníme Váš ľudský prístup, ochotu a snahu pomôcť, za čo ešte raz veľmi pekne ďakujeme.


Kamila Andrejková, Košice

Kamila Andrejková, Košice
15/11/2016

Ďakujem p. Danke za spoluprácu pri kúpe môjho prvého bytu na Zúpkovej ul., za cenné rady a za vybavenie všetkých náležitosti pri kúpe. S prípadnou ďalšou nehnuteľnosťou sa preto obrátim rovno a bez váhania priamo DAK Reality. Ďakujem ešte raz za všetko a prajem veľa šťastia v živote a veľa spokojných klientov ako som bola ja.


Vladimír Blaško, Košice

Vladimír Blaško, Košice
28/09/2016

Pri hľadaní vhodnej realitnej kancelárie, ktorá by mi pomohla s predajom môjho bytu na Wuppertálskej ul. som na odporúčanie známej oslovil p. Kaňuchovú. Už pri našom prvom stretnutí som ocenil jej ústretovosť, serióznosť a profesionálny prístup. Keďže som pracoval mimo mesta a tým pádom bol problém s obhliadkami, zveril som jej kľúče od bytu. Po celú dobu predaja bola so mnou stále v kontakte, o každej obhliadke ma informovala a celý predaj bytu prebehol bez problémov a včas. Na našej vzájomnej spolupráci som si cenil toho, ako dokáže skĺbiť profesionálne jednanie realitnej maklérky s úprimnosťou, láskavosťou, milým jednaním, ktoré sa v dnešnej dobe nevidí často. Jej služby v budúcnosti určite ešte využijem a môžem iba odporučiť.


Ján Bednár, Košice

Ján Bednár, Košice
02/09/2016

Po negatívnej skúsenosti pri kúpe bytu nemenovanou realitnou kanceláriou , som oslovil o pomoc pani Kaňuchovú , o ktorej som vedel , že sa venuje realitám. Nielenže do mesiaca mi našla byt , ktorý mi vyhovoval po všetkých stránkach, ale mi pomohla vybaviť aj všetky náležitosti s kúpou tohto bytu. Oceňujem jej rýchlu a flexibilnú prácu s ktorou som bol veľmi spokojný a môžem ju vrelo doporučiť.


Real Estate Turkey, Alanya

Real Estate Turkey, Alanya
17/08/2016

Pani Kaňuchovú môžem ostatným iba doporučiť. S jej profesionálnym prístupom, výborným servisom a rýchlym prenájmom môjho domu na Kalinčiakovej ul. som bola maximálne spokojná. Všetko prebehlo úplne bez problémov a služby p .Kaňuchovej určite v budúcnosti ešte využijem. Ďakujem.Boli ste spokojný/nespokojný s realitnou kanceláriou DAKREALITY, s.r.o.?

Napíšte nám prosím recenziu: