Rodinný dom s WELLNESS v obci Ždaňa pri Košiciach

predaj, Rodinný dom, Ždaňa, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 88
  • Luxusné
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Mesto/obec: Ždaňa
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 290 m 2
id: 88

Cena: 290.000


Daniela Klemová

Maklér

Daniela Klemová

+421 918 821 983

klemova@dakreality.sk

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj luxusný 5 izbový rodinný dom iba 12 km od Košíc v obci Ždaňa ktorý sa nachádza na peknom a upravenom pozemku s výmerou 700 m2,úžit.pl.domu 290 m2, ktorý zabezpečuje veľkorysý priestor, luxus a bezpečnosť najvyššej kvality.

Rodinný dom bol v roku 2002 kompletne zrekonštruovaný, vrátane sietí, zateplenia, rozvodov a celého vybavenia. Je 2 podlažný čiastočne podpivničený s úložným priestorom pod strechou. Na prízemní je vstupná hala, priestranná obývačka s krbom z mramoru, veľká samostatná kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým masážnym boxom, dvoj umývadlom, WC a bidetom. Poschodie: obývačka resp. pracovňa, tri spálne a kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, WC a dvoj umývadlom. Výhľad a posedenie umožňuje aj zastrešená terasa. V suteréne je práčovňa, dielňa, hracia miestnosť a vinná pivnica.
Pod krytým prístreškom, ktorý plynule nadväzuje na dom, sú vytvorené dve parkovacie státia.

Záhrada je navrhnutá záhradným architektom, vytvára v zadnej časti pozemku privátnu oddychovú zónu s rodinným wellness veľkou jacuzzi vaňou , klasická fínska sauna, soľná sauna s vyhrievaním sedadiel a soľným vodopádom, sprcha, šatňa s prezliekarňou a toaleta s krytým sedením pri krbe a výhľadom na jazierko.
Dom má klimatizáciu na každom poschodí, kompletné zabezpečenie objektu s alarmom a kamerovým systémom, satelitný systém s rozvodmi, pripojenie na internet, počítačovú sieť, video vrátnik, plynový kondenzačný kotol so zásobníkom vody, vonkajšie osvetlenie záhrady a chodníkov.

Je určený pre klientov, ktorí milujú nadštandardné bývanie , pokoj a relax.

Cena je vrátane provízie a kompletného odborného právneho servisu a všetkých poplatkov súvisiacich s jej prevodom.

Pokiaľ Vás ponuka zaujala kontaktujte ma: 0905 334 020

Cena: 290 000 ,-€

Kontaktný formulár:

Mapa nehnuteľnosti: