Predáme poľovnícku chatu v Habure, na úpätí Nizkych Beskýd

predaj, Chata a chalupa, Habura, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 41
  • Ihneď voľný
  • Luxusné
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Mesto/obec: Habura
Druh nehnuteľnosti: Chata a chalupa
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Počet izieb: 4
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 246 m 2
Plocha pozemku: 59663 m2
id: 41

Cena: 180.000


Daniela Klemová

Maklér

Daniela Klemová

+421 918 821 983

klemova@dakreality.sk

Popis nehnuteľnosti:

Na úpätí Nízkych Beskýd v krásnej horskej scenérii v ktorej môžete stretnúť muflóny , daniele či jelene ponúkame na predaj poľovnícku chatu ,ktorá sa nachádza v malebnej obci Habura okr. Medzilaborce.

Drevenica s obytnou plochou 246 m2 je situovaná na samote uprostred lesa, je kompletne zariadená s nádherným výhľadom na okolitú prírodu a patria ku ktorej rozľahlé pozemky – lesy, trvalé trávne porasty, ostatné plochy celkovo o rozlohe 59.663 m2.

Dispozične je riešená- vstupná chodba , obývacia izba s kachľami spojená s kuchyňou so vstavanými spotrebičmi , tri izby, 2x šatník , 2x kúpeľňa s WC, komora so vstupom do vinnej pivnice. IS: vlastná elektro rozvodňa, elektrina 220/380 W, 2 vlastné studne , kúrenie je riešené podlahové + kachle s prieduchmi , žumpa. Súčasťou chaty je drevárnička, vonkajší bazén a veľmi sa tu darí včelám ,ktoré produkujú výborný med.

Ticho, kľud a čistý svieži vzduch, to sú tu výborné podmienky pre ľudí s dýchacími problémami a na svoje si to prídu aj Tí ktorý obľubujú poľovačky a hubárčenie.

Obec sa nachádza sa necelých desať kilometrov od Medzilaboriec a nájdeme v nej potraviny. poštu, penzióny, reštauráciu....

Cena: 180 000 ,-€

Kontaktný formulár:

Video nehnuteľnosti:

Youtube link: https://youtu.be/-JKi_GRDpNg

Mapa nehnuteľnosti:

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii