Referencie

POVEDALI O NÁS

    ĎAKUJEM za skvelú prácu spoľahlivosť odbornosť a profesionalitu hlavne pani Klemovej .Keď zase budem niečo potrebovať URČITE viem komu sa mám ozvať - VEEĽMI ODPORUČAM KAŽDEMU    

                                                                                                                                                         Erik Matej  Košice

      Spokojnosť na 5*****   p.Klemova profesionálne jednanie a vybavovanie .   Ďakujem                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Iryna Hileta  Košice

 

Maximálna spokojnosť s realitnou kanceláriou .Pani Kaňuchová má profesionálny prístup, flexibilná, promtná. Všetko pri kúpe nehnuteľnosti – bytu na Húskovej ul. prebehlo bez akýchkoľvek problémov. 

Ďakujeme                                                                                                                                                                       Barbora Benediková Myslava

 

Ďakujem pani Danke Kaňuchovej - konateľke realitnej kancelárie DAK REALITY za bezproblémový, zodpovedný a ústretový prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti - chaty na Domaši, časť Nová Kelča. Vrele odporúčam túto realitku každému, kto chce predať, kúpiť, alebo prenajať, pretože k tejto práci pristupuje zodpovedne.

                                                                                                                                                                                       Dagmar Nováková Košice

  Touto cestou sa chceme poďakovať realitnej kancelárii DAK REALITY a konkrétne p.Kaňuchovej ktorá nám pomohla v priebehu pol roka predať, kúpiť a dať do podnájmu nehnuteľnosti. P. Kaňuchovej ďakujeme za jej ochotu, flexibilitu, ústretovosť a profesionálny prístup a to od prvého kontaktu až po finálne podpisy zmlúv. Nakoľko žijeme v zahraničí tak cely priebeh kúpy, predaja a podnájmu mala pevne v rukách p.Kaňuchová a komunikácia s ňou bola na profesionálnej úrovni. Všetkým odporúčam využitie služieb tejto realitnej kancelárii a srdečne ďakujeme p. Kaňuchovej za jej čas a pomoc pri realizácii predaja, kúpy a podnájmu našich nehnuteľnosti.

                                                                                                                                                                                  Jozef & Zuzana Krivjansky

Vážená pani Kaňuchová.Ďakujem Vám za profesionálny a ľudský prístup pri predaji môjho bytu na Čiernomorskej ul. v Košiciach. Ďakujem za Vašu ústretovosť a trpezlivosť pri vzájomnej komunikácii,za vyčerpávajúce informácie na moje otázky a dotazy.Kiežby každý pristupoval ku svojej práci tak zodpovedne ako Vy. Určite Vás odporúčam každému ,kto chce riešiť kúpu, alebo predaj nehnuteľnosti.Prajem Vám v ďalšej práci veľa úspechov a veľa tak spokojných klientov ako som bola ja.

                                                                                                                                                                                     Jolana Špinerová, Košice

 Touto cestou chcem veľmi pekne poďakovať pani Daniele Kaňuchovej - realitnej maklérke a zároveň konateľke v spoločnosti DAKREALITY, s.r.o. za perfekcionizmus v práci ktorú vykonáva....úspešný predaj domu vo Vyšnej Myšli , promtný prístup a diplomaciu.Nemal som žiadne starosti.....čistá práca a spokojnosť po všetkých stránkach. Ďakujem

Alexander Kocsis, Vyšná Myšľa

  Keďže žijeme v Anglicku a chceli sme predať náš dom v Slovenskej Kajni , rozhodli sme sa osloviť p. Kaňuchovú. Celý predaj nášho domu sme zverili do jej rúk, čo vôbec neľutujem. Keď som videl a zažil ,čo všetko obnáša predaj domu na Slovensku, tak klobúk dole pred touto maklérkou. Za jej profesionálny prístup, maximálnu ochotu a perfektne prevedenú prácu jej z celého srdca ďakujem.

Vladimír a Renáta Hribľan, Anglicko

 

Ďakujeme za pomoc pri predaji nášho domu v Rozhanovciach. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že s nami jedná profesionál a človek, ktorý túto prácu robí rád. Po celý čas predaja sme boli v kontakte, o každej obhliadke ste nás včas informovala a dom nám predala ani nie za mesiac .Veľmi si ceníme Váš ľudský prístup, ochotu a snahu pomôcť, za čo ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

Manželia Sallároví, Rozhanovce

Spolupráca s p. Kaňuchovou bola bezproblémová. Každú obhliadku môjho bytu na Užhorodskej ul.dohodla vždy s predstihom a bola ochotná poradiť a vysvetliť to, čomu sme nerozumeli. Je veľmi ústretová, komunikatívna a veľmi spoľahlivá. Pre jej profesionálny prístup sme nemali žiaden problém pri prepise a prevode nehnuteľnosti. Predaj bytu zvládla vo veľmi krátkom čase . Spoluprácu s p. Kaňuchovou môžeme len odporúčať. Maximálna spokojnosť. Ďakujeme.

                                                                                                                                                                                   Erika Kočišová, Košice

  S prácou p. Kaňuchovej od ktorej sme kupovali dom v Slovenskej Kajni sme maximálne spokojní. Hlavne vy, mladí, ktorí sa chcete odbremeniť od všetkých tých papierovačiek a behačiek, ,,ona" je pre Vás tá pravá. Vybaví, všetko, čo je potrebné. Zanietenosť pre prácu, ktorú vykonáva nás nadchla. Môžeme ju len odporučiť. Len tak ďalej p. Kaňuchová, držíme Vám palce pri ďalších aktivitách.

Katka Tiritová, Juskova Voľa

Týmto by som chcela poďakovať realitnej kancelárii DAKREALITY s.r.o. a maklérke Ingrid Filčákovej, ktorá sa podieľala pri predaji môjho bytu na Havanskej ul. Ďakujem jej za precízne odvedenú prácu, výbornú komunikáciu a kompletný Fullservis.

Katarína Molnárová, Vyšný Čaj

Týmto by som chcel vyjadriť veľkú spokojnosť s p. Kaňuchovou Odporúčanie som dostala od známej, ktorá bola tiež spokojná.. Požiadala som o pomoc pri predaji bytu mojej mamky na Petzvalovej ul., ktorý sme potrebovali akútne predať kvôli sťahovaniu .Pred ňou kontaktované realitné kancelárie nekonali dostatočne rýchlo, nekomunikovali podľa mojich predstáv a s ich prístupom som nebola spokojná. Pani Kaňuchová konala ako skutočný profesionál, prišla, odfotila byt, dohodli sme všetky podmienky, dokonca mi vysvetlila presný postup, čo sa bude diať keď sa nájde záujemca. Po celý čas sme boli v kontakte a skutočne, za veľmi krátky čas byt predala a tým mi padol kameň zo srdca a mamka sa mohla odsťahovať. Pani Kaňuchovú môžem len a len odporúčať nie len ako profesionála, ale aj ako človeka s veľkým srdcom a určite v prípade ďalšieho predaja sa na ňu obrátim.

Ivona Budišová, Nesvady

 

Pri hľadaní vhodnej realitnej kancelárie, ktorá by mi pomohla s predajom môjho bytu na Wuppertálskej ul. som na odporúčanie známej oslovil p. Kaňuchovú. Už pri našom prvom stretnutí som ocenil jej ústretovosť, serióznosť a profesionálny prístup. Keďže som pracoval mimo mesta a tým pádom bol problém s obhliadkami, zveril som jej kľúče od bytu. Po celú dobu predaja bola so mnou stále v kontakte, o každej obhliadke ma informovala a celý predaj bytu prebehol bez problémov a včas. Na našej vzájomnej spolupráci som si cenil toho, ako dokáže skĺbiť profesionálne jednanie realitnej maklérky s úprimnosťou, láskavosťou, milým jednaním, ktoré sa v dnešnej dobe nevidí často. Jej služby v budúcnosti určite ešte využijem a môžem iba odporučiť.

Vladimír Blaško, Košice

 

Po negatívnej skúsenosti pri kúpe bytu nemenovanou realitnou kanceláriou , som oslovil o pomoc pani Kaňuchovú , o ktorej som vedel , že sa venuje realitám. Nielenže do mesiaca mi našla byt , ktorý mi vyhovoval po všetkých stránkach, ale mi pomohla vybaviť aj všetky náležitosti s kúpou tohto bytu. Oceňujem jej rýchlu a flexibilnú prácu s ktorou som bol veľmi spokojný a môžem ju vrelo doporučiť.

Ján Bednár, Košice

 

Pani Kaňuchovú môžem ostatným iba doporučiť. S jej profesionálnym prístupom, výborným servisom a rýchlym prenájmom môjho domu na Kalinčiakovej ul. som bola maximálne spokojná. Všetko prebehlo úplne bez problémov a služby p .Kaňuchovej určite v budúcnosti ešte využijem. Ďakujem.

Real Estate Turkey Alanya

 

Ďakujem p. Danke za spoluprácu pri kúpe môjho prvého bytu na Zúpkovej ul., za cenné rady a za vybavenie všetkých náležitosti pri kúpe. S prípadnou ďalšou nehnuteľnosťou sa preto obrátim rovno a bez váhania priamo DAK Reality. Ďakujem ešte raz za všetko a prajem veľa šťastia v živote a veľa spokojných klientov ako som bola ja.

Kamila Andrejková, Košice

 

Rád by som vyjadril veľkú spokojnosť s realizáciou predaja nášho neštandartného bytu na Komenského ul., od propagácie inzerovaním, po nájdenie kupca a právnu realizáciu predaja. Veľmi oceňujem nasadenie, profesionálny prístup, a nemenej dlhoročné skúsenosti majiteľky spoločnosti DAKREALITY p. Kaňuchovej.

Ďakujem Marek Bednář, Košice

 

Touto cestou sa chcem poďakovať p. Danke za profesionálny a priateľsky pristup pri predaji môjho bytu na Gudernovej ul. v Košiciach.Ďakujem.

Beáta Menyhertová

Týmto by som chcel poďakovať realitnej kancelárii DAKREALITY,s.r.o. za promptné a profesionálne odvedenú prácu pri predaji mojej nehnuteľnosti a odporučil by som ju všetkým mojim známym. Ešte raz Veľké ďakujem, kiež by všetky Realitky boli také.

Ľubomír Ignác 

  Ďakujeme realitnej kancelárií DAKREALITY, s r o. a pani Kaňuchovej za veľmi profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti v našom dome na Palackého ul.. Ďakujeme, Danka.

Iveta Borhyová Košice

Touto cestou sa chceme poďakovať p.Kaňuchovej, pri splnení nášho sna o novom bývaní. Predala nám byt na Meteorovej ul. Jej profesionálny prístup a hlavne ľudskosť zabezpečilo perfektný predaj nášho bytu. Obhliadky nám stále vopred nahlásila. Bola vždy pohotová, milá a hlavne pripravená. Vo všetkom nám vedela poradiť a dotiahla veci do konca. Môžeme len a len odporúčať Dak reality a p.Kaňuchovú...je to milá osôbka s dobrým srdiečkom.

manželia Királoví Košice

 

Ďakujem pani Kaňuchovej za profesionálne služby pri predaji mojej nehnuteľnosti vo Vyšných Hágoch. Odporúčam ju pre jej ústretovosť, bezproblémový priebeh celého predaja, najmä zabezpečenie právnej a notárskej agendy. Ďakujem a odporúčam.

Horňák Zoltán PharmDR, Košice

  Už 2 x som využil služby realitnej kancelárie DAK REALITY tento krát pri predaji mojej záhrady na Opátskom. Musím potvrdiť, že som sa znova nesklamal, obchod znova prebehol bez problémov a v krátkom čase za čo jej ďakujem.

Ľubomír Ignác

Spolupráca pri predaji môjho domu v Zdobe s p. Kaňuchovou bola jedna veľká radosť. Napriek mojím obavám všetko išlo bez problémov , kedykoľvek som mal s niečím problém, veľmi rada mi pomohla a čo chcem podotknúť od začiatku fungovala medzi nami výborná komunikácia. O každom kroku som bol vopred informovaný ,takže som nemal žiadnu obavu s predajom. Snažila sa ,aby všetko vyšlo podľa mojich predstáv. Veľmi jej ďakujem a môžem iba potvrdiť a odporúčať ju ako jednu z najlepších realitiek v Košiciach, ktorá Vám pritiahne toho pravého kupca.

Bartolomej Seman , Sady nad Torysou

 

Chcem sa týmto poďakovať Dak reality za veľmi rýchle a kvalitné služby spojené s predajom mojej nehnuteľnosti na Jazere. Odporúčam!

Juraj Szabo