O NÁS

DAK REALITY je rodinná realitná kancelária zameraná hlavne na individuálny prístup ku klientovi a maximálne odvedený servis.

Na realitnom trhu sa pohybujeme od roku 2008 a za tu dobu sme si vytvorili vlastnú víziu o tom, ako by mal fungovať vzťah medzi klientom a realitným sprostredkovateľom.

Na prvom mieste je pre nás spokojný klient. Je jedno či sa jedná o predávajúceho alebo kupujúceho, obe strany musí byť hlavne spokojné. S klientami jednáme vždy na rovinu, naše sprostredkovateľské zmluvy sú férové a jasné.

Služby, ktoré poskytujeme, sú kompletné. V prvej rade kladieme dôraz na kvalitne odvedené služby a osobný prístup ku každému klientovi, ktorý je pre nás dôležitý. Zaistíme Vám vždy profesionálne odvedené realitné služby maklérmi, ktorí si svoju prácu robia zodpovedne a hlavne ľudsky.

Zaistíme Vám celkový právny servis.

Výhodný spôsob financovania Vašej nehnuteľnosti a výhodné poistenie Vašej budúcej nehnuteľnosti.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami a predom Vám ďakujeme za prejavenú dôveru.

Pokiaľ si vyberiete našu realitnú kanceláriu tak veríme, že budete s našou prácou spokojný, budete náš ďalší spokojný klient!

Svoju prácu robíme s láskou a vedomím toho, že ide o mimoriadnu udalosť vo Vašom živote, ktorá sa často neopakuje a na ktorej Vám veľmi záleží.

Sme členom Realitnej únie SR, ktorú tvorí združenie profesionálov, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientom prvotriedny servis. Únia je registrovaná Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky.

 
Člen realitnej únie SR Certifikovaný realitný poradca


Certifikát
DAK Reality

DAK Reality

DAK Reality