Máte otázku?

Vaše meno
E-mail
Správa
Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:

predaj rodinný dom Bohdanovce, Košice -okolie

Cena: 179 990,00€


Maklér:
Daniela Klemová


Konateľka
mobil : 0918 821 983
klemova@dakreality.sk
 

Daniela Klemová

DAK REALITY  ponúka na predaj rodinný dom na rovinatom slnečnom pozemku o rozlohe 1200 m2 situovaný v obci Bohdanovce cca 10 km od Košíc . Dom je dvojpodlažný z nedokončeným podkrovím /možnosť vytvorenia 3 miestností/ s dvoma samostatnými vchodmi. Prízemie dispozične tvorí chodba, priestranná  obývacia miestnosť s kozubom, kuchyňa, komora ,2 nepriechodné izby,  kúpeľňa a WC. Rodinný dom je zateplený, odizolovaný,  má plastové okná, podlahy tvorí dlažba v kombinácii s plávajúcou podlahou. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol. K domu samostatne stojaci dom – v minulosti prevádzkovaný bar  napojený na všetky inžinierske siete. Dispozične ho tvoria 2 miestnosti a soc. priestory. Môže slúžiť ako dom pre rodičov alebo  na podnikanie / kaviarnička , potraviny.../   

Na upravenom pozemku sa okrem ovocných stromov , nachádza veľký drevený altánok a garáž pre dve autá.

Jedinečnosť tejto ponuky uzatvára dobrá lokalita v blízkosti Košíc  s možnosťou dvojgeneračného bývania, príp. spojiť podnikanie s bývaním.

Cena je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis a overenie podpisu predávajúceho zabezpečujeme advokátom.
 

Cena: 179 990,-€ 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie: